MST2_EU_VW_P0879D volkswagen appconnect aktifleştirme

Volkswagen Delphi Uzaktan Apple Carplay Aktivasyonu ;

İletişim : 0505 466 00 39

YouTube video

Multimedianızda bulunan App tuşuna & veya da menü içerisinde bulunan App-Connect seçeğine tıkladığınızda;
“”App-Connect” Bir etkinleştirme kodu yardımıyla fonksiyonu kullanıma açabilirsiniz. Lütfen yetkili satıcınıza başvurun.”” yazısı ile mi karşılaşıyorsunuz?

Artık çözümünüz oldukça basit! Uzaktan Apple Carplay Aktivasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Aracınızın destekleyip,desteklemediğini nasıl öğrenebilirsiniz ?
Menünüzde “”App-Connect” Bir etkinleştirme kodu yardımıyla fonksiyonu kullanıma açabilirsiniz. Lütfen yetkili satıcınıza başvurun.”” uyarısı var ise ;

Menü tuşuna 10 saniye boyunca basılı tutun,karşınıza çıkan “Yazılım/Güncelleme Sürümler” ekranına tıklayın.
Yüklü Train yazılım sürümünüzün Sonu “D” ile bitiyor ise bu üniteleri uzaktan yapabiliriz.

AppConnect Destekleyen yazılım sürümleri;

MST2_EU_VW_K0642D,
MST2_EU_VW_P0222D,
MST2_EU_VW_P0227D,
MST2_EU_VW_P0213D,
MST2_EU_VW_P0231D,
MST2_EU_VW_P0631D,
MST2_EU_VW_P0624D,
MST2_EU_VW_P0635D,
MST2_EU_VW_P0640D,
MST2_EU_VW_P0642D,
MST2_EU_VW_P0757D,
MST2_EU_VW_P0867D,
MST2_EU_VW_P0876D,
MST2_EU_VW_P0879D,
MST2_EU_VW_P0891D,
MST2_EU_VW_P9122D,
MST2_US_VW_P0504D,
MST2_US_VW_P0635D,
MST2_US_VW_P0867D,
MST2_US_VW_P0879D,

App-Connect & Carplay Açma Nedir ? :
Volkswagen araçlarınızda App-Connect Aktivasyon Paketini satın aldığınızda artık Akıllı Telefonunuz ve Bilgi Eğlence Sistemi ( Multimedia ) niz ile bağlantı yapabilme imkanına sahip olacaksınız.
Bu aktivasyon sayesinde Apple ve Android telefonlarınızı USB kablo vasıtasıyla multimedia sisteminize bağlayabilirsiniz. Telefonunuzda bulunan çoğu uygulamalar ( Whatsapp , Rehber , Haritalar , Google Maps , Spotify , Youtube Music vs ) bu bağlantı sayesinde multimedia sisteminizde gözükecektir.

App-Conncet & carPlay Aktivasyon Paketinin İçeriği Nelerdir ? :

*Apple CarPlay : iPhone’unuzu CarPlay’e bağladığınızda telefonunuza ihtiyaç kalmadan Multimedia sisteminiz üzerinden yol tarifi alma, müzik açma – kapatma , arama yapma, mesaj gönderip alma, gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
*Android Auto : Andorid cihazlarınızda Android Auto bağlandığınızda telefonunuza ihtiyaç kalmadan Multimedia sisteminiz üzerinden yol tarifi alma, müzik açma – kapatma , arama yapma, mesaj gönderip alma, gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
*MirrorLink : MirrorLink desteği olan Android cihazlarınızda Android Auto bağlandığınızda telefonunuza ihtiyaç kalmadan Multimedia sisteminiz üzerinden yol tarifi alma, müzik açma – kapatma , arama yapma, mesaj gönderip alma, gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
*Harici olarak Sesli Komut Aktivasyonuda yapılmaktadır.

Performans Ekranı Açma / Performans Ekranı Aktivasyonu :

Multimedia ekranınızdan ulaşabileceğiniz bu yepyeni menüde aracınıza dair motor yağ / su sıcaklık derecelerini , turbonuzun kaç bar bastığını , Kw değerlerini , G kuvveti gibi değerleri anlık olarak görebilirsiniz.

Sesli Komut Açma / Sesli Komut Aktivasyonu :

Sesli kullanım özelliği sayesinde artık bir çok işleminizi telefonunuza / multimedia ekranınıza dokunmadan gerçekleştirebileceksiniz. Örneğin ; Bir arkadaşınızı aramak istediğiniz zaman ” Hey Siri Umut’u ara. ” demeniz yeterli olacaktır veya da dinlediğiniz radyo frekansından sıkıldınız mı? Direksiyonda bulunan kısa yoltuşuna bir kere bastıktan sonra ” Frekans 106 ” demeniz yeterli olacaktır.

Dikkatlice Okunması Gerekenler :

*Android ( Samsung , Lg vs.. ) telefon kullanan müşterilerimizin USB Portu değiştirmesine gerek yoktur , iPhone kullanan müşterilerimiz iletişime geçerek araç üzerindeki USB Portunun destekleyip desteklemediğini öğrenebilirler.

*App-Connect Aktivasyon Paketini satın aldığınız zaman Hayalet Ekranınıza Navigasyon yansımaz.
Hayalet ekranınıza Navigasyonunun yansıması için Navigasyon Destekli Ünite ve Navigasyon Destekli Hayalet Ekran satın almanız gerekmektedir.

*App-Connect Aktivasyonu yapıldığında Youtube,Dailymotion uygulamaları gibi video içeren uygulamalar sürüş güvenliği sebebi ile ekranınıza gelmemektedir.
-Multimedia sisteminizde Youtube,Dailymotion gibi uygulamalarıda görmek istiyorsanız öncelikle App-Connect açtırmanız gerekmektedir , daha sonrasında telefoncular ile iletişime geçerek telefonunuzun işletim sistemini değiştirmeniz gerekmektedir.
(Telefonunuz iOs ise jailBreak , android ise Root işleminin yapılması gerekmektedir.)

*App-Connect & carPlay sistemini iPhone telefonlarınız direkt tak & çalıştır şeklinde kullanabilirken Android işletim sistemine sahip telefonlarınızda Android Auto yüklü olması gerekmektedir.

*Android işletim sistemine sahip cihazlarda ” MirrorLink ve Android Auto ” sistemlerinin çalışabilmesi için gerekli olan tüm programların telefona yüklenmesi müşteri sorumluluğundadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir