Volkswagen carplay açma , sesli komut ve spor gösterge

AppConnect / CarPlay Açma : Bu aktivasyon sayesinde Apple ve Android telefonlarınızı USB kablo vasıtasıyla multimedia sisteminize bağlayabilirsiniz. Telefonunuzda bulunan çoğu uygulamalar ( Whatsapp , Rehber ,  Haritalar , Google Maps  , Spotify , Youtube Music vs ) bu bağlantı sayesinde multimedianızda gözükecektir.

Voice Control / Sesli Komut Açma :  Sesli kullanım özelliği sayesinde artık bir çok işleminizi telefonunuza / multimedianıza dokunmadan gerçekleştirebileceksiniz.  Örneğin ; Bir arkadaşınızı aramak istediğiniz zaman ” Hey Siri Umut’u  ara. ”  demeniz yeterli olacaktır veya da dinlediğiniz radyo frekansından sıkıldınız mı?  Direksiyonda bulunan kısayol tuşuna bir kere bastıktan sonra ” Frekans 106 ” demeniz yeterli olacaktır.

Performans Ekranı / Spor Gösterge Açma : Multimedia ekranınızdan ulaşabileceğiniz bu yepyeni menüde aracınıza dair motor yağ / su sıcaklık derecelerini , turbonuzun kaç bar bastığını , Kw değerlerini ,  G kuvveti gibi değerleri anlık olarak görebilirsiniz.

Bu aktivasyonlar harici olarak aracımıza standart gizli özelliklerin tamamını aktifleştirmiş bulunmaktayız.

Aktivasyon yapılırken herhangi bir delme / kesme / biçme / ekleme işlemi kesinlikle yapılmamaktadır , sadece kodlama ile aktivasyon yapmaktayız.

YouTube video

Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz :

0505 466 00 39

vwgizliozellik@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir